Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Hadry, utěrky

Drátěnka na teflon FINO
Drátěnka na teflon FINO

Speciální drátěnka na teflon má velmi dobré čistící schopnosti, aniž by poškrábala jemné teflonové povrchy. Je vhodná, také na porcelán a jiné jemné povrchy. 

Složení : polyuretan a polypropylene

Houbičky na nádobí 10 ks
Houbičky na nádobí 10 ks

Odstraní zaschlou nečistotu i v záhybech, důkladně, ale jemně odstraňuje hrubé nečistoty, nevhodná na lesklé povrchy, teflon a sklokeramické desky.

Houbičky s hydrocelem 70x95 mm
Houbičky s hydrocelem 70x95 mm

Houbičky mají z jedné strany drhnoucí pad a z druhé strany hydrocelový vlies, který způsobuje větší napěnění mycího prostředku. V případě otírání omyvatelných povrchů např. kuchyňské linky, zabezpečí hydrocelový vlies podstatně sušší povrch, než běžné houbičky.

Houbičky abrazivní 5 ks
Houbičky abrazivní 5 ks

Důkladně odstraní zaschlou nečistotu, hloubkové nečistoty. Houbička je robustní a výkonná, pro každodenní použití v domácnosti i restauraci. Nevhodná na teflon a sklokeramické desky.

Houbička MELAMINOVÁ
Houbička MELAMINOVÁ

Houba se jen navlhčí, není třeba použít saponát, čistí zašlé plastové povrchy (plast. nábytek, dveře, okna). Odstraňuje šmouhy od bot z lina, plovoucích podlah, parket atd., odstraní lihový fix z povrchů, které se nepoškrábou, vhodná na čištění keramiky a sanitární techniky.
NEPOUŽÍVAT NA LESKLÉ, LEŠTĚNÉ A TMAVÉ POVRCHY.

Houbičky s hydrocelem
Houbičky s hydrocelem

Houbičky mají z jedné strany drhnoucí pad a z druhé strany hydrocelový vlies , který způsobuje větší napěnění mycího prostředku. V případě otírání omyvatelných povrchů např. kuchyňské linky , zabezpečí hydrocelový vlies podstatně sušší povrch, než běžné molitanové houbičky.

Houbičky 6 ks
Houbičky 6 ks

Tvarované houbičky pro snadné uchopení, profilování slouží k ochraně nehtů, důkladně, ale jemně odstraňuje hrubé nečistoty. Houba je robustní a silná, odstraní zaschlou nečistotu, vhodná pro každodenní použití v domácnosti. Nevhodná na lesklé povrchy, teflon a sklokeramické desky. 

Houba na nádobí tvarovaná
Houba na nádobí tvarovaná

Tvar pro snadné uchopení a mnohočetné využití, profilování slouží k ochraně nehtů, čistí důkladně a jemně. Nevhodná na lesklé povrchy, teflon a sklokeramické desky.

Auto houba
Auto houba

Auto houba molitanová, lze jí použít i na mytí školní tabule, hnědá.

Houba školní
Houba školní

 Pohodlné uchycení, vysoká nasákavost, vhodné na mytí školních tabulí.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star