Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Hadry, utěrky

Houbičky na nádobí 10 ks
Houbičky na nádobí 10 ks

Odstraní zaschlou nečistotu i v záhybech, důkladně, ale jemně odstraňuje hrubé nečistoty, nevhodná na lesklé povrchy, teflon a sklokeramické desky.

Houbičky s hydrocelem 70x95 mm
Houbičky s hydrocelem 70x95 mm

Houbičky mají z jedné strany drhnoucí pad a z druhé strany hydrocelový vlies, který způsobuje větší napěnění mycího prostředku. V případě otírání omyvatelných povrchů např. kuchyňské linky, zabezpečí hydrocelový vlies podstatně sušší povrch, než běžné houbičky.

Houbičky abrazivní 5 ks
Houbičky abrazivní 5 ks

Důkladně odstraní zaschlou nečistotu, hloubkové nečistoty. Houbička je robustní a výkonná, pro každodenní použití v domácnosti i restauraci. Nevhodná na teflon a sklokeramické desky.

Houbička MELAMINOVÁ
Houbička MELAMINOVÁ

Houba se jen navlhčí, není třeba použít saponát, čistí zašlé plastové povrchy (plast. nábytek, dveře, okna). Odstraňuje šmouhy od bot z lina, plovoucích podlah, parket atd., odstraní lihový fix z povrchů, které se nepoškrábou, vhodná na čištění keramiky a sanitární techniky.
NEPOUŽÍVAT NA LESKLÉ, LEŠTĚNÉ A TMAVÉ POVRCHY.

Houbičky s hydrocelem
Houbičky s hydrocelem

Houbičky mají z jedné strany drhnoucí pad a z druhé strany hydrocelový vlies , který způsobuje větší napěnění mycího prostředku. V případě otírání omyvatelných povrchů např. kuchyňské linky , zabezpečí hydrocelový vlies podstatně sušší povrch, než běžné molitanové houbičky.

Houbičky 6 ks
Houbičky 6 ks

Tvarované houbičky pro snadné uchopení, profilování slouží k ochraně nehtů, důkladně, ale jemně odstraňuje hrubé nečistoty. Houba je robustní a silná, odstraní zaschlou nečistotu, vhodná pro každodenní použití v domácnosti. Nevhodná na lesklé povrchy, teflon a sklokeramické desky. 

Houba na nádobí tvarovaná
Houba na nádobí tvarovaná

Tvar pro snadné uchopení a mnohočetné využití, profilování slouží k ochraně nehtů, čistí důkladně a jemně. Nevhodná na lesklé povrchy, teflon a sklokeramické desky.

Auto houba
Auto houba

Auto houba molitanová, lze jí použít i na mytí školní tabule, hnědá.

Houba školní
Houba školní

 Pohodlné uchycení, vysoká nasákavost, vhodné na mytí školních tabulí.

Kbelík plastový
Kbelík plastový

Kbelík plastový objem 10 litrů a 5 litrů. Různé barevné provedení.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star