Odmašťovadla Technologie Zařízení a Fotogalerie

Alkalické odnašťovadla

Star 900 SE
Star 900 SE

Speciální práškový odmašťovací prostředek na železo, hliník, zinek,hořčík a barevné kovy s uhličitanem sodným. vhodný do postřiku a ultrazvuku.

Star Forte
Star Forte

Vysokoteplotní, silně alkalický, nepěnivý prostředek na železné kovy, vhodný k odmašťování silně znečištěných povrchů a odstraňování vrstev v postřikových  a ponorových zařízení.

Star S 300 N
Star S 300 N

Středně alkalický odmašťovací prostředek s hydroxidy, určený pro razantní čištění a odmašťování železných kovů v postřiku i v ponoru, odstraňuje ropné zbytky, oleje, dehet, atd.

Star S 400 N
Star S 400 N

Silně alkalický odmašťovací prostředek s hydroxidy, určený pro razantní čištění a odmašťování železných kovů v postřiku i v ponoru, vhodný pro odstraňování silných olejových vrstev, apod.

Star VT
Star VT

Alkalický prostředek bez hydroxidů pro vysokotlaké čištění a odjehlování strojních součástí po obrábění, vhodný pro ocel, litinu a barevné kovy. Silně deemulgační.

Star PNN
Star PNN

Alkalický prostředek bez hydroxidů vhodný na ocel, litinu, nerez a plasty, k čištění a odmašťování ropných zbytků, mazutu, vazelín v postřikových zařízeních při teplotě do 60°C.

Star P 13
Star P 13

Alkalický prostředek k čištění slabě a středně znečištěních povrchů barevných kovů, zejména pozinkovaných dílů čištěných v ultrazvuku. Vhodný také do postřiku a ponoru.

Star TN
Star TN

Alkalický prostředek bez hydroxidů pro silně znečištěné povrchy, vhodný na ocel, litinu, nerez, hliník, určený pro ruční čištění, pro použití v ponoru, v ultrazvuku a v mycích stolech. Odstraňuje karbon, dehet, ropné zbytky, vazelíny apod.

Star PNH
Star PNH

Vysokoteplotní alkalický prostředek na ocel, litinu, nerez a plasty, vhodný k čištění a odmašťování ropných zbytků, mazutů, vazelín v postřikových zařízeních při teplotách nad 60 °C.

Star Bright
Star Bright

Vysoce účinný prostředek k odstraňování brusných a leštících past z lesklých i matných povrchů všech materiálů, zejména mosazi. Vhodný pro použití v ultrazvukových zařízeních. Zanechává hydrofobní film, který výrazně snižuje vznik odparků.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star