Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Generální oblast

Lavon skla a lesklé povrchy
Lavon skla a lesklé povrchy

Lavon čistič skel a lesklých povrchů je čistič s výjimečnou recepturou na všechny omyvatelné a nenasákavé povrchy. Aplikujte všude tam, kde chcete dosáhnout vysokého lesku. Přípravek je vhodný na okna, zrcadla, skleněné a lesklé povrchy, autoskla i nerez. Účinně odstraní nečistoty, hmyz a otisky prstů. Použili jste unikátní rozprašovač s jemnou aplikací spreje i jemné pěny.

Lavon odmašťovač na podlahy a povrchy
Lavon odmašťovač na podlahy a povrchy

Lavon odmašťovač na podlahy a povrchy je speciální, silně alkalický, nízkopěnivý čistič na vysoce znečištěné podlahy a mastné omyvatelné povrchy. Extra silný na odstranění mastnoty, rostlinných olejů a tuků, syntetických olejů, šmíru, maziv a zašlé špíny. Díky speciálnímu složení je předurčen pro širokou škálu uplatnění. Vhodný pro dlažby, lité podlahy, PVC, nerez, plasty, strojní a kuchyňské zařízení.

Krystal leštěnka na nábytek
Krystal leštěnka na nábytek

Oblíbený, praktický pomocník pro každou hospodyni.

Krystal na podlahu Alfa alkohol
Krystal na podlahu Alfa alkohol

Přípravek na podlahu pro dokonalé čištění a ochranu všech nesavých povrchů včetně plovoucích podlah.

Okna skleněné plochy
Okna skleněné plochy

Prostředek k účinnému a ekonomickému mytí a čištění oken, skel, velkých skleněných ploch, výkladů, vitrín, desek apod. Pro mytí, čištění, odmaštění a dosažení vysokého lesku. Vhodný také i na ostatní lesklé vodou omyvatelné a alkáliím odolné povrchy (například lesklou dlažbu).

Okna s leskem
Okna s leskem

Maximálně účinný a výkonný prostředek k ručnímu mytí a čištění oken, skel a dalších skleněných ploch, zrcadel, vitrín, výkladů, výplní dveří, skleněných předmětů, desek apod. Určený pro mytí a čištění beze šmouh a dosažení vysokého lesku.

Podlahy strojní čištění - speciální
Podlahy strojní čištění - speciální

Koncentrovaný intenzivně čistící nepěnivý prostředek určený pro strojní mytí podlah. Díky použitým aktivním látkám má zvýšené mycí, čistící a odmašťovací schopnosti. Je vhodný především k mytí nečistot průmyslového charakteru. Odstraňuje mýdla, olejové a tukové nečistoty. Použitelný na všechny vodou omyvatelné podlahové krytiny, PVC, umělé pryskyřice, asfalt a kámen.

Podlahy parfemované
Podlahy parfemované

Koncentrovaný parfemovaný prostředek určený k základnímu čištění všech vodou povrchů-dlažby, PVC, linolea, lakovaných parket, laminátových povrchů a dalších.

Univerzální čistič alkoholový
Univerzální čistič alkoholový

Alkoholový prostředek k rychlému a dokonalému čištění středně znečištěných omyvatelných ploch ze skla, keramiky, dřeva a plastů.

Čistič nábytku
Čistič nábytku

Prostředek k rychlému a dokonalému čištění nábytku, kancelářských povrchů a ostatních středně znečištěných omyvatelných ploch. Vhodný pro pravidelný úklid. Zanechává příjemnou citrusovou vůni.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star