Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Generální oblast

Okna skleněné plochy
Okna skleněné plochy

Prostředek k účinnému a ekonomickému mytí a čištění oken, skel, velkých skleněných ploch, výkladů, vitrín, desek apod. Pro mytí, čištění, odmaštění a dosažení vysokého lesku. Vhodný také i na ostatní lesklé vodou omyvatelné a alkáliím odolné povrchy (například lesklou dlažbu).

Okna s leskem
Okna s leskem

Maximálně účinný a výkonný prostředek k ručnímu mytí a čištění oken, skel a dalších skleněných ploch, zrcadel, vitrín, výkladů, výplní dveří, skleněných předmětů, desek apod. Určený pro mytí a čištění beze šmouh a dosažení vysokého lesku.

Podlahy parfemované
Podlahy parfemované

Koncentrovaný parfemovaný prostředek určený k základnímu čištění všech vodou povrchů-dlažby, PVC, linolea, lakovaných parket, laminátových povrchů a dalších.

Univerzální čistič alkoholový
Univerzální čistič alkoholový

Alkoholový prostředek k rychlému a dokonalému čištění středně znečištěných omyvatelných ploch ze skla, keramiky, dřeva a plastů.

Čistič nábytku
Čistič nábytku

Prostředek k rychlému a dokonalému čištění nábytku, kancelářských povrchů a ostatních středně znečištěných omyvatelných ploch. Vhodný pro pravidelný úklid. Zanechává příjemnou citrusovou vůni.

Koberce strojní čištění
Koberce strojní čištění

Nepěnivý čistící prostředek vhodný zejména pro strojní čištění koberců způsobem nástřiku a následného odsání znečištěného ruztoku do zásobníku (mokré vysávání).

 

Koberce ruční čištění
Koberce ruční čištění

Prostředek k ručnímu čištění skvrn na kobercích. Vhodný na skvrny způsobené mastnotami, rostlinnými barvivy, krví, kávou, inkoustem, domácími zvířaty apod.

Podlahy silné znečištění
Podlahy silné znečištění

Koncentrovaný prostředek určený k čištění silně znečištěných podlah a vodou omyvatelných povrchů - dlažby, PVC, linolea a dalších. Odstraňuje staré zbytky čističů a leštěnek.

Podlahy lesklá dlažba
Podlahy lesklá dlažba

Univerzální parfémovaný koncentrovaný prostředek určený k základnímu čištění všech vodou omyvatelných povrchů. Neobsahuje soli. Zanechává povrch čistý a lesklý.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star