Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Speciální oblast

Latrín
Latrín

Směs enzymů a bakterií určená pro suchá WC, hnojiště nebo stání hospodářských zvířat. Zkapalňuje organickou hmotu, omezuje tvorbu zápachu a ničí plísně.

Mechožrout
Mechožrout

Likvidace mechu a lišejníků. Postřikový přípravek pro likvidaci mechů a lišejníků, především ze střech, skleníků, verand, podezdívek, chodníků, náhrobních desek, tenisových kurtů apod. Zabraňuje další tvorbě mechu a má preventivní účinek.

Žumpur
Žumpur

Směs enzymů a bakterií určená pro zkapalnění organické hmoty v septicích a odpadních nádržích. Odstraňuje zdroje zápachu, snižuje četnost vyčerpávání a čištění, usnadňuje údržbu. Vyčerpanou kapalinu lze použít ke kompostování. 

Enzymix
Enzymix

Směs nejúčinnějších enzymů, které čistí ucpaná potrubí a sifony. pomáhá preventivně udržet dokonalý průtok v odpadu a odstraňuje nepříjemný zápach. Přípravek neobsahuje žádnou žíravinu. Není zdraví škodlivý. 

Culturpur
Culturpur

Urychlovač kompostování. Zkracuje kompostovací proces až na polovinu. Ničí plísně.

Kolejová vozidla
Kolejová vozidla

Profesionální prostředek pro průmyslové použití, určený především k mytí kolejových vozidel a dopravních prostředků - železničních vagónů, tramvají, trolejbusů, autobusů, motorových vozů apod.

Alkalický čistič
Alkalický čistič

Razantní koncentrovaný čistící prostředek, se sníženou pěnivostí, určený pro strojní a ruční mytí sanitárních ploch, včetně bazénů. Odstraňuje mýdla, olejové, tukové a ostatní nečistoty a nánosy. Obsahuje dezinfekční složku.

Speciální rozpouštěč, čistič a odmašťovač
Speciální rozpouštěč, čistič a odmašťovač

Unikátní rozpouštěč, čistič a odmašťovač. Má velmi široké spektrum užití. Lze ho použít na všechny vodě a běžným rozpoušťedlům odolné tvrdé povrchy, především k efektivnímu odstranění mastnoty, olejů, tuků, maziv a nečistot. Odstraňuje také, dehet, asfalt, silikon, vodou ředitelné barvy, inkousty, žvýkačky.

Čistič a odmašťovač silně znečištěných povrchů
Čistič a odmašťovač  silně znečištěných povrchů

Speciální čistič a odmašťovač určený k čištění silně znečištěných povrchů, se širokým spektrem použití. Určený především k čištění tvrdých povrchů odolným vodě a běžným rozpouštědlům, zejména nerezu, oceli a litiny. Čistí také zbytky vodou ředitelných barev. Je pěnivý a vodou ředitelný. Odstraňuje zejména ropné zbytky a nečistoty, mazut, dehet, husté oleje a vazelíny.

Hygienický postřikový čistič
Hygienický postřikový čistič

Vysoce účinný prostředek proti plísni, který odstraňuje plísně , řasy a kvasinky. Vhodný k použití především na dlaždice, plasty, omítky, zdi, malby, dřevo. Používá se pro sanaci plísňových napadení, především v domácnostech, koupelnách, skladech, bazénech, saunách, lázních, prádelnách a v ostatních prostorách se zvýšenou vlhkostí a náchylností ke vzniku plísní. Použití je možné v interiéru i exteriéru. Má bělící účinky.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star