Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Umývárenská oblast

Lavon sanita aktivní pěna
Lavon sanita aktivní pěna

Lavon sanita aktivní pěna je vysoce účinný prostředek s obsahem kyseliny methansulfonové a mléčné, které jsou 100% biologicky odbouratelné a šetrné k povrchům. Na odstranění vodního kamene, zbytků mýdla, rzi, minerálních a močových usazenin, vápenných nánosů, případě cementových zbytků. Při pravidelném použití oživuje povrchy a zabraňuje jejich opětovnému znečištění. Hustá pěna spolehlivě ulpívá na hůře dostupných místech a prodlužuje čas působení. 

Lavon tekuté mýdlo Magnolie
Lavon tekuté mýdlo Magnolie

Lavon tekuté mýdlo Magnólie je kvalitní mýdlo s neutrálním pH a glycerinem pro hebké, čisté a voňavé ruce. Tekuté mýdlo zajistí Vašim rukám a pokožce dokonalé mytí a dokonalou hygienu. Mytí rukou patří k základním hygienickým návykům. Tekuté mýdlo Lavon je vhodné pro každodenní použití. Mýdlo bohatě pění a spolehlivě odstraní z rukou a pokožky špínu a nečistoty. Lavon tekuté mýdlo nedráždí pokožku a zanechá ji jemnou a hebkou.

Lavon tekuté mýdlo s vůní Aloe vera
Lavon tekuté mýdlo s vůní Aloe vera

Lavon tekuté mýdlo s vůní Aloe vera je kvalitní mýdlo s neutrálním pH a glycerinem pro hebké, čisté a voňavé ruce. Tekuté mýdlo zajistí Vašim rukám a pokožce dokonalé mytí a hygienu. Mytí rukou patří k základním hygienickým návykům. Tekuté mýdlo Lavon je vhodné pro každodenní použití. Mýdlo bohatě pění a spolehlivě odstraní z rukou a pokožky špínu a nečistoty. Lavon tekuté mýdlo nedráždí Vaší pokožku a zanechá ji jemnou a hebkou.

Lavon tekuté mýdlo pomněnka
Lavon tekuté mýdlo pomněnka

Lavon tekuté mýdlo pomněnka je kvalitní mýdlo s neutrální pH a glycerinem pro hebké, čisté a voňavé ruce. Tekuté mýdlo zajistí Vašim rukám a pokožce dokonalé mytí a dokonalou hygienu. Mytí rukou patří k základním hygienickým návykům.. Tekuté mýdlo Lavon je vhodné pro každodenní použití. Mýdlo bohatě pění a spolehlivě odstraní z rukou a pokožky špínu a nečistoty. Lavon tekuté mýdlo nedráždí Vaší pokožku a zanechá ji jemnou a hebkou.

Lavon hygienické mýdlo s antivirovou přísadou
Lavon hygienické mýdlo s antivirovou přísadou

Lavon hygienické mýdlo s antivirovou přísadou je tekuté mýdlo na mytí rukou. Díky vyváženému složení je mýdlo vhodné i k častému mytí a zanechá vaše ruce hebké a voňavé. Má příjemnou květinovou vůni.

Vodní Kámen, rez a usazeniny
Vodní Kámen, rez a usazeniny

Razantní aktivní pěna určená pro generální úklid a čištění všech umývárenských a sanitárních povrchů od vodního kamene, rzi a usazenin.

Krystal Pine Sanan
Krystal Pine Sanan

Krystal Pine Sanan je vysoce účinný čistící alkalický a extra hustý čistící a dezinfekční gel. Výrobek není možné prodávat široké  veřejnosti. Výrobek je určen pouze pro profesionální použití, při nákupu, prosím, uveďte IČ.

Podlahy umývárenské
Podlahy umývárenské

Kyselý koncentrovaný parfémovaný prostředek určený k základnímu čištění vodou omyvatelných povrchů, především v umývárenské a sanitární oblasti - dlažby, kachliček, obkladů. Zachovává lesk a svěží vůni.

Tekuté mýdlo krémové
Tekuté mýdlo krémové

Tekuté mýdlo se svěží jemnou vůní a krémovým vzhledem. Mýdlo je vhodné pro každodenní použití. Obsahuje ochranné látky.

Tekuté mýdlo
Tekuté mýdlo

Tekuté mýdlo se svěží jemnou vůní pro každodenní použití. Provedení ve třech různých parfemacích a barvách: palmsilk / svěží (mdrá), malina (červená),  kokos (bílá). 


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star