Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Umývárenská oblast

Podlahy umývárenské
Podlahy umývárenské

Kyselý koncentrovaný parfémovaný prostředek určený k základnímu čištění vodou omyvatelných povrchů, především v umývárenské a sanitární oblasti - dlažby, kachliček, obkladů. Zachovává lesk a svěží vůni.

Tekuté mýdlo krémové
Tekuté mýdlo krémové

Tekuté mýdlo se svěží jemnou vůní a krémovým vzhledem. Mýdlo je vhodné pro každodenní použití. Obsahuje ochranné látky.

Tekuté mýdlo
Tekuté mýdlo

Tekuté mýdlo se svěží jemnou vůní pro každodenní použití. Provedení ve třech různých parfemacích a barvách: palmsilk / svěží (mdrá), malina (červená),  kokos (bílá). 

Akrylát
Akrylát

Speciální čistící prostředek na mytí akrylátových van a povrchů. Rychle, šetrně a bezpečně odstraní špínu a nečistoty a napomáhá zamezit jejich opětovnému usazování. Zanechává lesk a svěží vůni.

Koupelny a příslušenství
Koupelny a příslušenství

Čistící prostředek na mytí koupelen, umyvadel, van, záchodových mís, kachliček, obkladů, vodovodních baterií. Napomáhá zamezit opětovné usazování špíny a nečistot. Zachovává lesk a svěží vůni.

 

Koupelny s leskem
Koupelny s leskem

Čistící přípravek na mytí koupelen, umyvadel, van, záchodových mis, kachliček, obkladů, vodovodních baterií, sprchových koutů. Obsahuje antibakteriální a antifungicidní přísady a speciální látku zamezující rychlému usazování vodního kamene. Zachovává lesk a svěží vůni.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star