Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Přívětivá řada

Generální oblast Podlahy
Generální oblast Podlahy

Prostředek ze zcela nové, uživatelsky přívětivé řady Star - neklasifikovaný jako nebezpečný (ve smyslu nařízení CLP) Jeho použití je bezpečnější a minimalizuje nároky na osobní ochranné pomůcky. Povrchové aktivní látky obsažené v přípravku odpovídají požadavkům Evropského společenství na biologickou rozložitelnost tenzidů ( NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 648/2004)

Generální oblast Pevné Povrchy
Generální oblast Pevné Povrchy

Prostředek ze zcela nové, uživatelsky přívětivé řady Star - neklasifikovaný jako nebezpečný (ve smyslu nařízení CLP). Jeho použití je bezpečnější a minimalizuje nároky na osobní ochranné pomůcky. Povrchové aktivní látky obsažené v přípravku odpovídají požadavkům Evropského společenství na biologickou rozložitelnost tenzidů (NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 648/2004)

Kuchyňská oblast
Kuchyňská oblast

Prostředek ze zcela nové, uživatelsky přívětivé řady Star - neklasifikovaný jako nebezpečný ( ve smyslu nařízení CLP). Jeho použití je bezpečnější a minimalizuje nároky na osobní ochranné pomůcky. Povrchově aktivní látky obsažené v přípravku odpovídají požadavkům Evropského společenství na biologickou rozložitelnost tenzidů (NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 648/2004)

Umývárenská a sanitární oblast
Umývárenská a sanitární oblast

Prostředek ze zcela nové, uživatelsky přívětivé řady Star - neklasifikovaný jako nebezpečný ( ve smyslu nařízení CPL). Jeho použití je bezpečnější a minimalizuje nároky na osobní ochranné pomůcky. Povrchově aktivní látky obsažené v přípravku odpovídají požadavkům Evropského společenství na biologickou rozložitelnost tenzidů (NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č 648/2004)
 


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star