Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Sanitární oblast

Lavon sanita aktivní pěna
Lavon sanita aktivní pěna

Lavon sanita aktivní pěna je vysoce účinný prostředek s obsahem kyseliny methansulfonové a mléčné, které jsou 100% biologicky odbouratelné a šetrné k povrchům. Na odstranění vodního kamene, zbytků mýdla, rzi, minerálních a močových usazenin, vápenných nánosů, případě cementových zbytků. Při pravidelném použití oživuje povrchy a zabraňuje jejich opětovnému znečištění. Hustá pěna spolehlivě ulpívá na hůře dostupných místech a prodlužuje čas působení. 

Lavon WC hygienický gel s chlórem
Lavon WC hygienický gel s chlórem

Lavon hygienický gel s chlórem je univerzální chlórový prostředek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech. Efektivně čistí a bělí všechny vodou omyvatelné povrchy. Vhodné na toalety, odtoky umyvadel a dřezů, podlahy, keramické obklady a všechny omyvatelné povrchy odolné prostředkům s chlornanem sodným. Dokonalá přilnavost k povrchu.

Vodní Kámen, rez a usazeniny
Vodní Kámen, rez a usazeniny

Razantní aktivní pěna určená pro generální úklid a čištění všech umývárenských a sanitárních povrchů od vodního kamene, rzi a usazenin.

Krystal Pine Sanan
Krystal Pine Sanan

Krystal Pine Sanan je vysoce účinný čistící alkalický a extra hustý čistící a dezinfekční gel. Výrobek není možné prodávat široké  veřejnosti. Výrobek je určen pouze pro profesionální použití, při nákupu, prosím, uveďte IČ.

Odpady razant
Odpady razant

Razantní, vysoce účinný gelový čistič odpadů s maximálním účinkem na uvolnění ucpaných odpadů a na odstranění zápachu. Je určen k čištění odpadů zanesených organickými materiály, zejména tuky a mastnotou, vlasy, zbytky mýdel, případně i kuchyňskými zbytky. Je vhodný na nerezové, chromované, umělohmotné i keramické povrchy odpadů. Nepoužívejte na hliník. Účinné koncentrované složky přípravku zabezpečující hygienickou čistotu v prostoru odpadu. 

WC čistič s leskem
WC čistič s leskem

Tekutý gelový prostředek pro denní úklid toalet, pisoáru, dřezů, van, umyvadel a ostatní sanitární keramiky. Díky svému složení a bezbarvému  provedení je vhodný i na trvale poškozené toalety. Čistí a odstraňuje běžné znečištění, vápenaté usazeniny a močový kámen. Dokonale přilne na stěny WC mísy a tím zajišťuje čistý povrch. Zanechává vysoký lesk a působí preventivně proti usazování vody a vodního kamene.

Podlahy umývárenské
Podlahy umývárenské

Kyselý koncentrovaný parfémovaný prostředek určený k základnímu čištění vodou omyvatelných povrchů, především v umývárenské a sanitární oblasti - dlažby, kachliček, obkladů. Zachovává lesk a svěží vůni.

Koupelny s leskem
Koupelny s leskem

Čistící přípravek na mytí koupelen, umyvadel, van, záchodových mis, kachliček, obkladů, vodovodních baterií, sprchových koutů. Obsahuje antibakteriální a antifungicidní přísady a speciální látku zamezující rychlému usazování vodního kamene. Zachovává lesk a svěží vůni.

Sanitární koncentrát
Sanitární koncentrát

Koncentrovaný parfémovaný přípravek určený k ředění, na čištění koupelen, umyvadel, van, záchodových mís, kachliček, obkladů, vodovodních baterií. Rychle, šetrně a bezpečně odstraní špínu a nečistoty a napomáhá zamezit jejich opětovnému usazování. Zanechává lesk a svěží vůni.

Sanitární vodní kámen a rez
Sanitární vodní kámen a rez

Odstraňuje vápenné a olejové usazeniny, močový kámen a rez na plochách a předmětech, které jsou odolné kyselinám. Použitelný na keramiku, keramické obklady, pálené cihly, umyvadla, záchodové mísy a WC mušle z porcelánu, keramiky a nerezu.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star