Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Sanitární oblast

Odpady razant
Odpady razant

Razantní, vysoce účinný gelový čistič odpadů s maximálním účinkem na uvolnění ucpaných odpadů a na odstranění zápachu. Je určen k čištění odpadů zanesených organickými materiály, zejména tuky a mastnotou, vlasy, zbytky mýdel, případně i kuchyňskými zbytky. Je vhodný na nerezové, chromované, umělohmotné i keramické povrchy odpadů. Nepoužívejte na hliník. Účinné koncentrované složky přípravku zabezpečující hygienickou čistotu v prostoru odpadu. 

WC gel vonný a čistící gel 400 ml s košíčkem
WC gel vonný a čistící gel 400 ml s košíčkem

Bezbarví gel učený do WC závěsů. Zajišťuje svěží vůni po každém spláchnutí. Zabraňuje tvorbě vodního kamene. Optimalizovaná pěnivost pro okamžitou kontrolu čistoty toalet.

WC čistič s leskem
WC čistič s leskem

Tekutý gelový prostředek pro denní úklid toalet, pisoáru, dřezů, van, umyvadel a ostatní sanitární keramiky. Díky svému složení a bezbarvému  provedení je vhodný i na trvale poškozené toalety. Čistí a odstraňuje běžné znečištění, vápenaté usazeniny a močový kámen. Dokonale přilne na stěny WC mísy a tím zajišťuje čistý povrch. Zanechává vysoký lesk a působí preventivně proti usazování vody a vodního kamene.

Podlahy umývárenské
Podlahy umývárenské

Kyselý koncentrovaný parfémovaný prostředek určený k základnímu čištění vodou omyvatelných povrchů, především v umývárenské a sanitární oblasti - dlažby, kachliček, obkladů. Zachovává lesk a svěží vůni.

Koupelny s leskem
Koupelny s leskem

Čistící přípravek na mytí koupelen, umyvadel, van, záchodových mis, kachliček, obkladů, vodovodních baterií, sprchových koutů. Obsahuje antibakteriální a antifungicidní přísady a speciální látku zamezující rychlému usazování vodního kamene. Zachovává lesk a svěží vůni.

Sanitární koncentrát
Sanitární koncentrát

Koncentrovaný parfémovaný přípravek určený k ředění, na čištění koupelen, umyvadel, van, záchodových mís, kachliček, obkladů, vodovodních baterií. Rychle, šetrně a bezpečně odstraní špínu a nečistoty a napomáhá zamezit jejich opětovnému usazování. Zanechává lesk a svěží vůni.

Sanitární vodní kámen a rez
Sanitární vodní kámen a rez

Odstraňuje vápenné a olejové usazeniny, močový kámen a rez na plochách a předmětech, které jsou odolné kyselinám. Použitelný na keramiku, keramické obklady, pálené cihly, umyvadla, záchodové mísy a WC mušle z porcelánu, keramiky a nerezu.

WC čistič razant
WC čistič razant

Maximálně účinný gelový prostředek  na toalety. Razantně čistí a odstraňuje vápenaté, hořečnaté a minerální usazeniny, močový kámen a rez. Vhodný především pro generální úklid silně znečištěných toalet, především od vodního kamene.

WC gelový
WC gelový

Gelový prostředek na toalety, dřezy, vany, umyvadla. Čistí, odstraňuje vápenaté usazeniny, močový kámen. Zanechává dlouhotrvající svěží vůni.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star