Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Kuchyňská oblast

Lavon konvektomaty a kuchyňská zařízení
Lavon konvektomaty a kuchyňská zařízení

Lavon konvektomaty a kuchyňská zařízení je vysoce koncentrovaný prostředek určený pro profesionální použití v restauracích, firemních a školních jídelnách, hotelích, pekárnách, řeznictvích, potravinářstvích provozech apod. Účinně a rychle odstraňuje připáleniny, mastnotu, nepříjemné pachy, zbytky po pečených, grilovaných a smažených pokrmech. Je vhodný pro povrchy z nerezové oceli. Veškerá zařízení čistí za studena. Použití při vyšších teplotách však usnadňuje mytí obzvláště odolných nečistot a napečenin. Přípravek lze použít na grily, konvektomaty, fritézy, sporáky, pečící trouby, digestoře, rošty, nerezová zařízení. Není vhodný na materiály, které nejsou odolné vůči působení alkálií, jako je hliník, mosaz, měď, lakované, pozinkované a podobné povrchy. 

Lavon čistící krém
Lavon čistící krém

Lavon čistící krém je extra jemný krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Vyčistí i zaschlé a usazené nečistoty. Na kuchyňské linky, sporáky, dřezy, vany, obkladačky, nádobí i na podlahy.

Nádobí
Nádobí

Čistící prostředek určený k ručnímu mytí nádobí s aktivní pěnou a maximálním účinkem. Dermatologicky testováno. 500 ml umyje 2166 talířů dle talířového testu.

Krystal čistící písek
Krystal čistící písek

Přípravek je určen k čištění kuchyňských dřezů, nádobí, koupelnových van, umyvadel a obkladů.

Krystal tekutý písek
Krystal tekutý písek

Abrazivní čistič s vysokou účinností, obsahuje velmi jemné a tvrdé abrazivum.

Kuchyňský čistič
Kuchyňský čistič

Speciální přípravek určený k čištění veškerých kuchyňských povrchů, včetně zařízení a spotřebičů. Především kuchyňského nábytku, nerezových součástí a vybavení, kachliček, pracovních desek a ostatních pevných ploch z nesavého materiálu. Má silný odmašťovací a mycí schopnosti.

Sporáky trouby
Sporáky trouby

Intenzivní prostředek k čištění sporáků, trub, grilů, krbů, fritéz, konvektomatů a silně znečištěného nádobí. Odstraňuje mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů. 

Nádobí ruční mytí Plus
Nádobí ruční mytí Plus

Koncentrovaný parfémovaný prostředek, určený pro  ruční mytí nádobí, skla a porcelánu. Plus výrazně posílené mycí schopnosti, pěnivost, hustota, parfemace, účinné látky. Velmi šetrný k pokošce. 

Nádobí ruční mytí zvýšená účinnost
Nádobí ruční mytí zvýšená účinnost

Koncentrovaný jemně parfémovaný prostředek, určený pro ruční mytí nádobí, skla a porcelánu. Má vysokou odmašťovací schopnost. Velmi šetrně působí na pokožku.

Cídič povrchů
Cídič povrchů

Prostředek určený k cídění povrchů, kovů, chromovaných předmětů, keramiky, porcelánu, zahradního nábytku, nerezového nádobí, žesťových hudebních nástrojů, starožitností apod.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star