Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Kuchyňská oblast

Kuchyňský čistič
Kuchyňský čistič

Speciální přípravek určený k čištění veškerých kuchyňských povrchů, včetně zařízení a spotřebičů. Především kuchyňského nábytku, nerezových součástí a vybavení, kachliček, pracovních desek a ostatních pevných ploch z nesavého materiálu. Má silný odmašťovací a mycí schopnosti.

Sporáky trouby
Sporáky trouby

Intenzivní prostředek k čištění sporáků, trub, grilů, krbů, fritéz, konvektomatů a silně znečištěného nádobí. Odstraňuje mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů. 

Nádobí ruční mytí Plus
Nádobí ruční mytí Plus

Koncentrovaný parfémovaný prostředek, určený pro  ruční mytí nádobí, skla a porcelánu. Plus výrazně posílené mycí schopnosti, pěnivost, hustota, parfemace, účinné látky. Velmi šetrný k pokošce. 

Nádobí ruční mytí zvýšená účinnost
Nádobí ruční mytí zvýšená účinnost

Koncentrovaný jemně parfémovaný prostředek, určený pro ruční mytí nádobí, skla a porcelánu. Má vysokou odmašťovací schopnost. Velmi šetrně působí na pokožku.

Cídič povrchů
Cídič povrchů

Prostředek určený k cídění povrchů, kovů, chromovaných předmětů, keramiky, porcelánu, zahradního nábytku, nerezového nádobí, žesťových hudebních nástrojů, starožitností apod.

nerez leštič a konzervant
nerez leštič a konzervant

Speciální prostředek, určený k leštění, konzervaci a ošetření všech nerezových a kovových povrchů ve všech oblastech, včetně kuchyňské. Chrání proti korozi a má ochranný účinek proti vzlínání vody. Zanechává lesk a udrží povrch odolnější vůči znečištění. Po vyčištění vzniká ochranný film proti prachu, špíně a vodě. Nepoškozuje umělé hmoty, laky, pryže a kovy, Snižuje statické napětí.

Odvápňovač
Odvápňovač

Prostředek k rozpouštění vápenných usazenin, vodního kamene a dalších minerálních nečistot. Neobsahuje kyselinu solnou.

Sklo strojní oplach
Sklo strojní oplach

Oplachovací prostředek na skleněné nádobí v myčkách. Zajišťuje rychleschnoucí lesklí povrch bez pozůstatku vodních kapek.

Sklo strojní mytí
Sklo strojní mytí

Prostředek na umývání skleněného nádobí v myčkách. Při použití nedochází k poškození dekoru.

Nádobí strojní mytí silné nečistoty
Nádobí strojní mytí silné nečistoty

Kapalný prostředek pro průmyslové myčky nádobí. Obsahuje chlor a fosfáty. Vhodný pro všechny stupně tvrdosti vody. Obsahuje látky odstraňující tuky, bílkoviny a silné nečistoty. Vynikající na kávové a čajové usazeniny. Hospodárný a úsporný.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star