Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Kuchyňská oblast

nerez leštič a konzervant
nerez leštič a konzervant

Speciální prostředek, určený k leštění, konzervaci a ošetření všech nerezových a kovových povrchů ve všech oblastech, včetně kuchyňské. Chrání proti korozi a má ochranný účinek proti vzlínání vody. Zanechává lesk a udrží povrch odolnější vůči znečištění. Po vyčištění vzniká ochranný film proti prachu, špíně a vodě. Nepoškozuje umělé hmoty, laky, pryže a kovy, Snižuje statické napětí.

Odvápňovač
Odvápňovač

Prostředek k rozpouštění vápenných usazenin, vodního kamene a dalších minerálních nečistot. Neobsahuje kyselinu solnou.

Sklo strojní oplach
Sklo strojní oplach

Oplachovací prostředek na skleněné nádobí v myčkách. Zajišťuje rychleschnoucí lesklí povrch bez pozůstatku vodních kapek.

Sklo strojní mytí
Sklo strojní mytí

Prostředek na umývání skleněného nádobí v myčkách. Při použití nedochází k poškození dekoru.

Nádobí strojní mytí
Nádobí strojní mytí

Kapalný prostředek pro průmyslové myčky nádobí. Nepěnivý, vhodný pro každou tvrdost vody. Chlorové složky spolehlivě dezinfikují. Rozpouští i zaschlé zbytky potravin. Nevhodný pro aluminiové nádobí.

Sůl v tabletách
Sůl v tabletách

Tabletová průmyslová regenerační sůl do myčky na změkčení vody a úpravu vod. Určená  také pro průmyslové změkčovače a vodárenská zařízení. Forma tablet je kruhového průřezu o průměru 25 mm. Sůl neobsahuje žádné zlomky a solný prach.

 

Nádobí strojní oplach
Nádobí strojní oplach

Oplachovací prostředek pro průmyslové myčky nádobí. Zajišťuje rychle schnoucí povrch bez pozůstatku vodních kapek. vhodný pro každou tvrdost vody. Obsahuje pouze biologicky odbouratelné tenzidy.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star