Čistící prostředky Technika a hygienické prostředky Fotogalerie

Speciální oblast

Čistič a odmašťovač silně znečištěných povrchů
Čistič a odmašťovač  silně znečištěných povrchů

Speciální čistič a odmašťovač určený k čištění silně znečištěných povrchů, se širokým spektrem použití. Určený především k čištění tvrdých povrchů odolným vodě a běžným rozpouštědlům, zejména nerezu, oceli a litiny. Čistí také zbytky vodou ředitelných barev. Je pěnivý a vodou ředitelný. Odstraňuje zejména ropné zbytky a nečistoty, mazut, dehet, husté oleje a vazelíny.

Hygienický postřikový čistič
Hygienický postřikový čistič

Vysoce účinný prostředek proti plísni, který odstraňuje plísně , řasy a kvasinky. Vhodný k použití především na dlaždice, plasty, omítky, zdi, malby, dřevo. Používá se pro sanaci plísňových napadení, především v domácnostech, koupelnách, skladech, bazénech, saunách, lázních, prádelnách a v ostatních prostorách se zvýšenou vlhkostí a náchylností ke vzniku plísní. Použití je možné v interiéru i exteriéru. Má bělící účinky.

Podlahy strojní čištění - speciální
Podlahy strojní čištění - speciální

Koncentrovaný intenzivně čistící nepěnivý prostředek určený pro strojní mytí podlah. Díky použitým aktivním látkám má zvýšené mycí, čistící a odmašťovací schopnosti. Je vhodný především k mytí nečistot průmyslového charakteru. Odstraňuje mýdla, olejové a tukové nečistoty. Použitelný na všechny vodou omyvatelné podlahové krytiny, PVC, umělé pryskyřice, asfalt a kámen.

Podlahy extra
Podlahy extra

Koncentrovaný mírně pěnivý prostředek určený především na silné znečištění jako: usazeniny ( vápenaté, hořečnaté, minerální), rez, vodní a močový kámen, cementové zbytky a závoje, zbytky malty. Vhodný i pro postavební úklid nebo vyšlapané cestičky v dlažbách ( broušené, reliéfní, protiskluzové). 

Profesionál
Profesionál

Unikátní profesionální prostředek k čištění organických skvrn. Určený především na koberce, čalounění, interiery vozů, textil, plasty, plastový nábytek, gastro a kuchyňské zařízení a všechny ostatní vodou omyvatelné povrchy. Vhodný také k čištění skvrn po zvířatech.

Vonný osvěžovač
Vonný osvěžovač

Jemný vysoce účinný a trvanlivý prostředek k provonění všech prostor. Především koupelen, umýváren, WC, kanceláří, Veřejných prostor apod.

 

Cídič povrchů
Cídič povrchů

Prostředek určený k cídění povrchů, kovů, chromovaných předmětů, keramiky, porcelánu, zahradního nábytku, nerezového nádobí, žesťových hudebních nástrojů, starožitností apod.

nerez leštič a konzervant
nerez leštič a konzervant

Speciální prostředek, určený k leštění, konzervaci a ošetření všech nerezových a kovových povrchů ve všech oblastech, včetně kuchyňské. Chrání proti korozi a má ochranný účinek proti vzlínání vody. Zanechává lesk a udrží povrch odolnější vůči znečištění. Po vyčištění vzniká ochranný film proti prachu, špíně a vodě. Nepoškozuje umělé hmoty, laky, pryže a kovy, Snižuje statické napětí.


Zastupujeme

 

Everstar


Prodáváme výrobky značky

 

Star